Türkçe | English

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Arkas Holding A.Ş. ve bünyesindeki şirketlere katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği niteliklere uygun, yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sistemi uygularız.

Seçme ve yerleştirme sistemimiz, topluluğumuzun değerlerini benimseyip bu değerlere sahip çıkan, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli yüksek, takım çalışmasına yatkın kişileri kazanmak üzerine kuruludur.

İş ilanlarımıza İş Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz. Buradan yapılan tüm başvurular Türkiye’de ilk defa Arkas Holding tarafından kullanılan SAP People Development modülü ile sistemimize aktarılır. İnsan Kaynakları yetkililerimiz tarafından titizlikle incelenen özgeçmişler, uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınır ve bütün başvurulara geri dönüş yapılır.

Arkas Holding kapsamındaki tüm şirketlerimizde seçme ve yerleştirme sürecini aynı standartlarda yürütürüz. Başvurular değerlendirilirken, açılan pozisyon tanımına uygun olarak öğrenim, deneyim ve yabancı dil bilgisi gibi niteliklerle beraber bireysel yetkinlikler de adayları belirlememize yardımcı olur. Yeni çalışma arkadaşlarımızı seçerken geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçme ve değerlendirme araçları kullanırız.