Türkçe | English

EĞİTİM VE GELİŞİM

Sürekli öğrenme ve gelişim ilkesiyle yola çıkan Arkas Akademi olarak temel hedefimiz; Holding’in öğrenen organizasyon kültürünü çağdaş yöntem ve teknolojiler ile sürdürmek, şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

Arkas Akademi’de öğretim tasarım ilkelerine uygun olarak; eğitim ihtiyaçlarını detaylı analiz eder, öğrenme sürecini tasarlar, şirket içi ve şirket dışı kaynaklar ile eğitim etkinliklerinin düzenler, sonuçları ölçer ve değerlendiririz.

İşe yeni başlayan arkadaşlarımız ve mevcut çalışanlarımızın görevlerini maksimum performansla yerine getirebilmeleri için gerekli öğrenme ihtiyaçlarını karşılarız. Bu amaçla yararlanabilecekleri teknik, yetkinlik, mesleki, yabancı dil alanlarında öğrenme ve gelişim faaliyetlerini organize ederiz.

Uzmanlık ve deneyim bizim için önemli iki değerdir. Arkas Akademi olarak hem öğrenmeye ve gelişim ihtiyacına çözüm olur, hem de öğrenilenlerin paylaşılmasını sağlarız. Bunun sayesinde bilgilerin ve deneyimlerin depolandığı ve yeniden aktarıldığı aktif bir Kurumsal Hafıza oluştururuz.

En önemli bilgi kaynağımız mesleğinde uzman olan deneyimli yöneticilerimizdir. Arkas Akademi’ye iç eğitimci ve konu uzmanı olarak destek olan yönetici ve çalışanlarımızın sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Şirket içinde karşılanamayan uzmanlık konuları için dış firmalardan devamlı destek almaktayız.

Diğer Şirket Akademileri, kurumlar, dernekler ve kuruluşlar ile işbirliklerimiz çerçevesinde şirket içinde ve şirket dışında genel katılıma açık programlar ve etkinlikler düzenleyerek kendimizi geliştiriyoruz. Akademimize ait daha detaylı bilgiye buraya (http://www.akademiarkas.com/anasayfa.html) tıklayarak ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi web sayfamızdan bizlere iletebilirsiniz.